Zdjęcie wydarzenia Spektakl: Alibi od zaraz

Spektakl: Alibi od zaraz

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta „Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem.

Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem. Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę.

Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi.

Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy… Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt! Nawet sam autor.

Występują: Halina Bednarz, Magdalena Margulewicz, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Małgorzata Potocka, Stanisław Banasiuk, Marcel Borowiec, Andrzej Deskur bezpłatny transport ATM w dniu spektaklu odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol) ok. godz. 16.00 i 19.00.

Ze względów organizacyjnych autokar może odjechać z opóźnieniem 10-15 min.

Do przyjazdu autokaru na Scenę na Bielanach spektakl nie rozpocznie się. odjazd z ATM Scena na Bielanach ok. godz. 19.30 i 22.30

Szczegóły wydarzenia:
WWW.SCENAATM.PL

Galeria

Powiązane wydarzenia