Zdjęcie wydarzenia Spektakl: „Jestem czysty” w Bakarze

Spektakl: „Jestem czysty” w Bakarze

Tymek od dłuższego czasu jest czystym narkomanem. Chłopak uczęszcza na spotkania grupy Anonimowych Narkomanów.

Tymek od dłuższego czasu jest czystym narkomanem. Chłopak uczęszcza na spotkania grupy Anonimowych Narkomanów i wiedzie zwyczajne życie. Wszystko zaczyna się komplikować kiedy Laura, jego matka, informuje go o swoim romansie z były dilerem syna.

To właśnie wtedy na jaw wychodzą od dawna skrywane sekrety. Tymoteusz opowiada o przemocy panującej w ich domu, a matka usprawiedliwiając ciche przyzwolenie na krzywdę dzieli się własną skomplikowaną przeszłością, na której cieniem kładzie się wczesna śmierć matki i alkoholizm ojca.

Traumatyczna historia staje się dla dwójki bohaterów szansą do oczyszczenia i rozpoczęcia nowego etapu życia. „Jestem czysty" to nie tylko określenie aktualnego stanu byłego narkomana, ale również metafora kondycji, do której bohaterowie dojść mogą tylko poprzez rozliczenie się ze swoją przeszłością oraz akceptację samych siebie.

Sugerowany wiek odbiorców +15 lat.

 Wejściówki do odbioru mailowo: lub w rezerwacji telefonicznej: (71) 363-24-55 / (71) 332-93-10. Zrealizowano przy wsparciu funduszu stypendialnego ze środków finansowych budżetu Miasta Gorzowa Wlkp. 

Galeria

Powiązane wydarzenia