Zdjęcie wydarzenia Spektakl: Wieczór panieński plus

Spektakl: Wieczór panieński plus

Najnowsza komedia Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn już 18 stycznia br. (wtorek), w Teatrze Muzycznym Capitol.

Najnowsza komedia Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn już 18 stycznia br. (wtorek), w Teatrze Muzycznym Capitol. Wieczór panieński zdarza się raz... na jakiś czas. Trzy przyjaciółki po przejściach z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić.

Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się... gwoździem do trumny szampańskiej zabawy. Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej.

Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

 

Szczegóły wydarzenia:
agencjamuza.pl

  • Obsada Katarzyna Skrzynecka Wiktoria Gąsiewska / Monika Mazur Anna Iberszer Tomasz Bednarek Marek Kaliszuk / Stefano Terrazzino

Galeria

Powiązane wydarzenia