Spektakle plenerowe

Hiszpański duet Cia. Estampades przedstawi historię dwóch kobiet żyjących w latach pięćdziesiątych XX w. i pracujących w fabryce tekstyliów.

Cia. Estampades / ENFILA S.A. Hiszpański duet Cia. Estampades przedstawi historię dwóch kobiet żyjących w latach pięćdziesiątych XX w. i pracujących w fabryce tekstyliów. Pomiędzy nićmi i szpulami, w hałasie, czując zapach maszyn, dorastają, pracując i tkając historie swojego życia. Dwie historie, zupełnie różne od siebie. Hołd złożony wszystkim tym kobietom, które w trudnych czasach nie przerwały nici swojego życia. Enfila to poetycki spektakl plenerowy o widowiskowej scenografii i wspaniałej muzyce.

  • 15.06. / godz. 21.00 / parking przed CBK FAMA
  • 16.06. / godz. 22.00 / parking przed CBK FAMA

Goma / The Atari Show

Argentyński artysta Juan Gomez o pseudonimie Goma to utalentowany komik i żongler. Swoją karierę zaczął od żonglerki na światłach ulicznych na ulicach Buenos Aires. Od 15 lat występuje na całym świecie ze swoimi ulicznymi spektaklami – odwiedził 35 krajów na 4 kontynentach. Swoją międzynarodową renomę zyskał dzięki przezabawnym improwizacjom komediowym i gagom oraz wyjątkowym umiejętnościom żonglerskim. Jego spektakle są zwykle pozbawione tekstu, przez co są łatwe w odbiorze przez każdego widza, niezależnie od pochodzenia czy wieku. 

Budowane przez lata doświadczeń show dostarcza pierwszorzędnej i prześmiesznej rozrywki. Zobaczymy wysokiej klasy współczesną żonglerkę, komedię ruchu, w radosnym tanecznym show na najwyższym poziomie artystycznym. Na Cyrkopolu zaprezentuje The Atari Show, podczas którego wykorzystuje w zaskakujący sposób nowe technologie i elektroniczne nowinki.

  • 16.06. / godz. 16.00 / Miasteczko Cyrkowe SP 98
  • 16.06. / godz. 18.00 / Rynek Psiego Pola
  • 17.06. / godz. 16.00 / Stara Piekarnia

Emiliano Alessi / IN

Emiliano Alessi to jeden z najlepszych żonglerów w Europie. Jego twórczość to niezwykła, eksperymentalna kombinacja technik cyrkowych, choreografii i teatru gestu. Zamieszkały w Barcelonie artysta w swoim solowym spektaklu IN przedstawi przezabawne połączenie pantomimy, clownady i żonglerki. Spektakl pokazywany był w wielu krajach na świecie. Dla publiczności w każdym wieku. Poza pokazami ulicznymi Emiliano Alessi poprowadzi również ruchowo-choreograficzny warsztat masterclass dla artystów cyrkowych oraz młodzieży, która chce rozwijać swoje kompetencje w tej dziedzinie sztuki.

  • 16.06. / godz. 17.00 / Rynek Psiego Pola
  • 17.06. / godz. 15.00 / Stara Piekarnia.

Szczegóły wydarzenia:
fama.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia