Zdjęcie wydarzenia Stadionowa Strefa Kibica Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2024

Stadionowa Strefa Kibica Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2024

Mecze piłkarskich Mistrzostw Europy będzie można obejrzeć w Strefie Kibica Sports Baru - Browaru Stu Mostów zlokalizowanym na Tarczyński Arenie Wrocław. Na terenie esplanady przy lokalu zostanie ustawiony telebim o powierzchni 15 metrów kwadratowych, wygrodzona powierzchnia dla widowni i  zapewnione atrakcje dodatkowe.
 
Przestrzeń dla kibiców rusza w dniu otwarcia mistrzostw – w piątek 14 czerwca. Zostanie otwarta już o 19:00, o 20:00 rozpocznie się transmisja ceremonii otwarcia, zaś pierwszy gwizdek w inauguracyjnym meczu Niemcy – Szkocja zaplanowano na 21:00. Po spotkaniu goście będą mogli pozostać w strefie do końca godzin pracy lokalu.
 
Na niedzielę 16 czerwca zaplanowano piknik otwarcia, podczas którego będzie można spędzić czas na świeżym powietrzu. W programie dobra muzyka, animacje, foodtrucki z pysznymi przekąskami, urządzenia dla młodszych i starszych. Wszystko od godziny 11:00 do 18:00.
 
W dni meczowe Strefa Kibica Sports Baru będzie nie tylko miejscem do wspólnego kibicowania i oglądania transmisji na żywo, ale również przestrzenią, w której będzie można spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. W programie atrakcje dodatkowe, takie jak: przekąski krajów rozgrywających spotkania, urządzenia sprawnościowe - boisko, bramka celnościowa, piłkarzyki i konkursy z nagrodami, a także wiele innych niespodzianek.
 
Wstęp do stadionowej Strefy Kibica będzie bezpłatny. Zostanie ona zlokalizowana na esplanadzie, tuż obok Muzeum Śląska Wrocław i Sports Baru - Browaru Stu Mostów. Najłatwiej dotrzeć do niej od strony ulicy Królewieckiej, przez bramofurty na esplanadzie, mijając Fan Shop Śląska Wrocław. Od ul. Lotniczej należy
poruszać się po esplanadzie wzdłuż terenów zielonych (od strony rzeki Ślęzy), mijając po drodze wejścia na
sektor C.

Galeria

Powiązane wydarzenia