Stand-up Wojciech Cejrowski

Na jego występ można spokojnie zabrać dzieci i babcię, bo WC nie przeklina i nie świntuszy. To nie jest ani „Boso przez świat", ani „WC Kwadrans".

Występy Wojciecha Cejrowskiego trwają tyle co dobry seans kinowy – prawie 2 godziny. Na pustej scenie jedynie mikrofon i WC. Za plecami ekran i zdjęcia z projektora - jako dekoracje i rekwizyty. Samotny człowiek z mikrofonem, który zapewnia Państwu ubaw i łzy.

Na jego występ można spokojnie zabrać dzieci i babcię, bo WC nie przeklina i nie świntuszy.  To nie jest ani „Boso przez świat", ani „WC Kwadrans", ani spotkanie z ciekawym człowiekiem. To jest stand-up.

Prawdziwy amerykański format. I w Polsce WC jest w tym od lat najlepszy. Jako jedyny gra równolegle pięć różnych przedstawień („Prawo dżungli", „Ale Meksyk!", „Wolna Amerykanka", „Maniana" i „Smak tropików") i każde na dwie godziny.

Zaczynał 30 lat temu w Kalifornii i przywiózł ten format do Polski, która znała wtedy tylko skecze kabaretowe.  Przed każdym występem WC stoi pod salą na stoisku z książkami i wita gości. Okazja do zdjęcia, do rozmowy. Po występie podobnie i WC nigdy nie ucieka do domu, lecz zawsze dzielnie trwa na posterunku do ostatniej chętnej osoby.

Przy salach na 400-500 osób trwa to około godziny. W Krakowie, gdzie raz w roku dajemy występ na sali dla 1200 osób, dwie godziny. WC stoi, pozuje do zdjęć, wpisuje dedykacje do książek i z uśmiechem popija swoją yerbę. Jest cierpliwy jak żółwie błotne. (Choć potrafi też być szybki, jak grzechotnik.) Średnie wypełnienie sali 95%, więc bilety warto kupować z wyprzedzeniem.

Bilety.

Szczegóły wydarzenia:
biletos.com

Galeria

Powiązane wydarzenia