Survival Race 2021

Survival Race już po raz siódmy podbije stolicę Dolnego Śląska. Miejski bieg z przeszkodami powróci do Wrocławia 29-30 maja 2021.

Survival Race już po raz siódmy podbije stolicę Dolnego Śląska. Miejski bieg z przeszkodami powróci do Wrocławia 29-30 maja 2021.

Kolejna edycja dwudniowego festiwalu sportowego przyniesie sporo nowości na trasach i w survivalowym miasteczku, jeszcze więcej atrakcji, adrenaliny i ekstremalnych emocji! W Survival Race swoich sił może spróbować każdy, bez względu na kondycję, siłę czy wiek. Uczestnicy mogą wybrać jeden z trzech dystansów o różnych poziomach trudności:

STARTER (3 km, ok. 15 przeszkód), WARRIOR (6 km, ok. 30 przeszkód) lub MACHINE (12 km, ok. 50 przeszkód).

Tutaj zjedziesz z wielkiej wodnej zjeżdżalni, zażyjesz błotnych kąpieli lub zmierzysz się z nieugiętymi futbolistami. Na trasie panuje atmosfera zdrowej rywalizacji i wsparcia – można sobie nawzajem pomagać, a bardziej wymagające przeszkody ominąć, wykonując proste, karne zadanie.

Nadchodząca edycja to odświeżone pakiety startowe z nowymi koszulkami i medalami, nowe wyzwania i spektakularne konstrukcje, jakich jeszcze nie było! Na torze pojawi się między innymi rozbudowany Monkey Bar 7.0, Stonoga nastawiona na teamwork czy labirynt z najróżniejszymi niespodziankami czyhającymi na każdym kroku. Najlepsi zawodnicy mogą powalczyć o podium i cenne nagrody, pokonując wszystkie przeszkody samodzielnie w specjalnej fali LEGEND.

Survivalowe wyzwanie można podjąć w pojedynkę lub drużynowo. Każda ekipa powyżej 5 osób może liczyć na zniżkę grupową – im więcej osób, tym taniej. W siódmym sezonie obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a ceny zmieniają się wraz z wyprzedaniem miejsc w danej puli.

Swoich sił mogą spróbować również osoby w wieku 14-16 lat w fali JUNIOR oraz dzieci w wieku 3-13 lat w formule SR KIDS.

Survival Race to nie tylko emocjonująca przygoda, podczas której uczestnicy będą przekraczać własne granice, przezwyciężać swoje słabości i wzmacniać siłę charakteru.

Przez dwa dni we Wrocławiu znajdzie się mnóstwo atrakcji, stref relaksu czy foodtrucków także dla kibiców i wszystkich osób, które będą chciały spędzić aktywny weekend na świeżym powietrzu.

Szczegóły wydarzenia:
survivalrace.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia