Szalone Nożyczki

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszacy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat.

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszacy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu- właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?!

Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm!-wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał?Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

Obsada: Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek Barbara Markowska - Dominika Gwit Antoni Wzięty - Przemysław Cypryański Edward Wurzel - Alan Andersz Pani Dąbek - Urszula Dębska/Joanna Kupińska Michał Tomasiak - Maciej Wilewski GOŚCINNIE W SPEKTAKLU WYSTĘPUJE MICHAŁ PIRÓG

Szczegóły wydarzenia:
kbq.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia