Tajemnice dworca dla najmłodszych

Specjalna edycja zwiedzania dworca Wrocław Główny skierowana do najmłodszych.

Hello Poland przedstawia specjalną edycję zwiedzania dworca Wrocław Główny skierowaną do najmłodszych. Zapraszają dzieci, młodzież oraz ich opiekunów na Ferie z Hello Poland!

Dworzec Wrocław Główny jest nie tylko miejscem, w którym rozpoczynają się wspaniałe podróże. To również magiczna okolica, w której zamieszkują tajemnicze istoty – psotne krasnale oraz dostojne smoki, które szczególnie upodobały sobie perony. Jaki ma to związek z tym, że budynek dworca przypomina prawdziwy pałac?

Podczas wycieczki uczestnicy poznają ciekawe historie i legendy związane z dworcem, odnajdziecie gdzie mieszkają krasnale i smoki, zobaczycie największe „skarby” dworca – wspaniałe komnaty ukryte w zupełnie niepozornych miejscach, a także dowiecie się sporo na temat podróżowania koleją.

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei. Nikt nie zna naszego wrocławskiego dworca jak ona.

Koszt wycieczki: poniedziałek - piątek 29 zł/os., sobota - niedziela 35 zł/os.
Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

Zapisy:

  • Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową 
  • Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.

Informacji na temat zwiedzania udziela się pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00). 22.12.-01.01. biuro nieczynne.

Szczegóły wydarzenia:
https:

Galeria

Powiązane wydarzenia