Targi Mieszkaniowe Stadion Wrocław

W dniach 5-6.09.2020 r. na terenie Stadionu Wrocław przy Alei Śląskiej 1 odbędzie się kolejna, 12. edycja Targów Mieszkaniowych.

Największe Targi Mieszkaniowe już niedługo we Wrocławiu! W dniach 5-6.09.2020 r. na terenie Stadionu Wrocław przy Alei Śląskiej 1 odbędzie się kolejna, 12. edycja Targów Mieszkaniowych. Tradycyjnie do udziału w nich zaprosiliśmy ponad 100 wystawców – firm deweloperskich, którzy przedstawią odwiedzającym swoją pełną ofertę. Nie zabraknie też propozycji z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się przedstawiciele banków i instytucji finansujących. Oprócz nich merytorycznym wsparciem służyć będą doradcy kredytowi, którzy pomogą i udzielą rad w kwestiach finansowych przy zakupie mieszkania czy domu.

Do dyspozycji odwiedzających będą również specjaliści zajmujący się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz. Jednym słowem każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania targów znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie, począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc.

Organizatorzy przygotowali także panele wykładowe odbywające się w 2 salach, podczas których prelegenci poruszą takie kwestie, jak m.in.: – jak kupić pierwsze mieszkanie – jak sfinansować zakup – kredyt w czasie pandemii – jak odebrać mieszkanie – kodeks dobrego dewelopera Oczywiście podczas targów zostaną zachowane wszelkie procedury związane z Covid-19.

Wstęp na Targi Mieszkaniowe na Stadionie Wrocław jest wolny! Na zmotoryzowanych gości czeka darmowy parking. Patronem Głównym wydarzenia jest firma Arkop Deweloper Patronem Finansowym wydarzenia jest firma PL Capital Group

Według opinii największych spółek deweloperskich to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza targowa. argi Mieszkaniowe Stadion Wrocław, Al. Śląska 1 5-6 września 2020 r. godziny otwarcia : sobota – w godz. 10.00-17.00 niedziela – w godz. 10.00-16.00.

Szczegóły wydarzenia:
wro-expo.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia