Targi pracy Career EXPO w Hali Stulecia

Nadchodząca wiosna to najlepszy moment dla tych, którzy poszukują nowej pracy lub zastanawiają się nad jej zmianą – o tej porze roku w największych firmach rozpoczyna się sezon rekrutacyjny. Podczas tej edycji targów pracy Career EXPO, będzie można spotkać rekruterów kilkudziesięciu czołowych przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.

Oferty pracy

Na ciekawe oferty mogą liczyć zarówno doświadczeni specjaliści, jak i świeżo upieczeni absolwenci oraz studenci. Wizyta na targach pracy Career EXPO to doskonała okazja, by zapoznać się z aktualnymi oczekiwaniami rynku, rozeznać w perspektywach, jakie oferują nam konkretne branże, a także szansa, by rozpocząć swoją karierę zawodową u jednego z liderów m.in. z sektora IT, finansów, sprzedaży, obsługi klienta czy inżynieryjnego. Partnerami wspierającymi wydarzenie są: AmRest, Credit Suisse, Nokia, Kaufland, Infor oraz Futuro Finance. Największym atutem tej formy poszukiwania pracy jest, przede wszystkim, możliwość bezpośredniego porozmawiania z przedstawicielem firmy w niezobowiązującej atmosferze.

Szybka rekrutacja

Na stronie organizatora na bieżąco można zapoznawać się z kolejnymi wystawcami wiosennej edycji targów. Część z nich bierze także udział w tzw. Szybkiej Rekrutacji, co oznacza, że każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość zgłoszenia swojej kandydatury i odbycia rozmowy kwalifikacyjnej już podczas targów. Wystarczy zarejestrować się na www.careerexpo.pl, wypełnić dokładnie wirtualne CV, wybrać z listy firmę, która najbardziej nas interesuje i przesłać aplikację. Jeśli zostanie ona zaakceptowana, pozostaje nam tylko ustalić z rekruterem godzinę spotkania w specjalnie wydzielonej do tego celu strefie na targach.

Darmowe szkolenia

Bezpłatny bilet wstępu na targi Career EXPO uprawnia również do wzięcia udziału w kilkudziesięciu darmowych szkoleniach z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego i zawodowego. Jednocześnie na scenie głównej odbywać się będą prelekcje i spotkania z prezesami prężnie rozwijających się firm, ekspertami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz innymi znanymi gośćmi z inspirującymi historiami. 

Szczegóły wydarzenia:
careerexpo.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia