Zdjęcie wydarzenia Teatr Baniek Mydlanych, czyli widowisko dla dzieci

Teatr Baniek Mydlanych, czyli widowisko dla dzieci

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”.

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem.

Czekają olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach! Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze uczestników w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów.

Zanurzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną! Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce.

Ważne informacje: 

  • czas trwania występu – 1 godzina 
  • dzieci do 2 lat mogą wejść bezpłatnie, ale nie mają swojego miejsca (siedzą na kolanach rodzica)  

Tajemnica Bańki Szczęścia

Organizatorzy zapraszają do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas – osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii. Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia.

Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii! Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie. Polecamy dla dzieci od 2 do 10 roku życia.

Uwaga: 

Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.  Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Szczegóły wydarzenia:
pankoncert.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia