Teatr na Leżakach – „Klapsy”

Przedstawienia z udziałem kilkunastu śpiewających i tańczących aktorów oraz zespołu muzycznego zyskały sympatię widzów w całej Polsce.

Teatr Pijana Sypialnia zagości w sercu Wrocławia.  W ramach cyklu TEATR NA LEŻAKACH® aktorzy zaprezentują widowisko w plenerze, na Wyspie Słodowej.

Sztuka podawana jest tutaj w przystępnej formie, widzowie przybywają sami bądź w grupie, ze znajomymi albo całymi rodzinami, zajmują miejsca na ogólnodostępnych leżakach i korzystają z piknikowej, gastronomicznej oprawy wydarzenia. Artyści są na wyciągnięcie ręki, często nawiązują kontakt z publicznością, zachęcają do interakcji i udziału w konkursach.

Przedstawienia z udziałem kilkunastu śpiewających i tańczących aktorów oraz zespołu muzycznego zyskały sympatię widzów w całej Polsce. 

 „KLAPSY” - 25 sierpnia 2019, godz. 16:30, Wyspa Słodowa

 „Klapsy”

to najnowszy spektakl trio dramaturgiczno-kompozytorsko-reżyserskiego: Narloch/Zieliński/Dembski, specjalizującego się w plenerowych widowiskach muzycznych. Inspiracją do stworzenia kolejnego spektaklu, stała się wielkopolska legenda o magicznej gruszy: otóż odkąd w drzewie tym została uwięziona Pani Śmierć - ludzie nie umierają. Twórcy, posługując się językiem groteskowego oratorium, snują fantazje na temat sensu marzeń, tęsknoty i miłości, w świecie, w którym śmierć nie istnieje.

Nie poddajemy się jednak minorowemu nastrojowi, dzięki przerysowanym i komicznym postaciom widowiska oraz wykreowanej na scenie absurdalnej rzeczywistości. Posłuchajcie kojącego brzęczenia pszczół i odpocznijcie w naszej altance pod gruszą – śmierci nie ma!

  • SCENARIUSZ I TEKSTY PSALMÓW Sławomir Narloch
  • MUZYKA / PRZYGOTOWANIE WOKALNE Daniel Zieliński
  • REŻYSERIA Stanisław Dembski, Sławomir Narloch
  • CZAS TRWANIA: 70 MINUT
     

Galeria

Powiązane wydarzenia