Zdjęcie wydarzenia Teatr na wodzie – Seniorzy w Odra Centrum

Teatr na wodzie – Seniorzy w Odra Centrum

Teatr na wodzie, to warsztaty teatralne, podczas których uruchomimy naszą wyobraźnię i nasze ciała, ale też uważność, empatię i zdolność pracy w zespole.

Teatr na wodzie, to warsztaty teatralne, podczas których uruchomimy naszą wyobraźnię i nasze ciała, ale też uważność, empatię i zdolność pracy w zespole. W bezpiecznej i przyjaznej atmosferze przejdziemy od teatralnych zabaw przez krótkie improwizowane dialogi do końcowych scen. A może odważymy się na coś więcej i zaprosimy widzów na nasz pokaz? Zajęcia uwzględniające potrzeby i możliwości uczestników. Ich ważnymi elementami są zabawa, integracja i wzajemne wspieranie się. 

Prowadząca dr Katarzyna Krajewska – historyczka literatury i pedagożka teatru, sekretarz literacka i kierowniczka Pracowni Pedagogiki Teatru Wrocławskiego Teatru Lalek. Jako autorka koncepcji, koordynatorka i/lub prowadząca zajęcia współtworzy w WTL projekty z zakresu edukacji kulturalnej i pedagogiki teatru. Redaguje publikacje edukacyjne i teatralne, współpracuje z kwartalnikiem „Teatr Lalek”. 

Jeśli masz indywidualne potrzeby lub wątpliwości co do możliwości udziału w naszych warsztatach i wydarzeniach, skontaktuj się z nami: telefon, mail, wizyta osobista. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł w pełni uczestniczyć w naszym projekcie. Oferujemy: pomoc w dostaniu się na pokład, tłumacza migowego, pętlę indukcyjną i inne udogodnienia.

Odra Centrum

Miejsce spotkań na wodzie. Jest pierwszym wybudowanym na wodzie ośrodkiem edukacyjno-kulturalnym, w którym realizowane są projekty edukacyjne dotyczące szerzenia wiedzy na temat Odry, historii, ekologii, ochrony środowiska naturalnego rzek i akwenów. W ośrodku podejmowane są również projekty kulturalne i społeczne, mające na celu budowania tożsamość społeczności lokalnej.

Zapisy telefoniczne/sms: +48 506 563 518 Zapisy mailowe:

Projekt realizowany dzięki środkom gminy Wrocław.

Galeria

Powiązane wydarzenia