Teatr Najmłodszego Widza w Arkadach Wrocławskich

Rusza Teatr Najmłodszego Widza w Arkadach Wrocławskich. 9 listopada na scenie w galerii zostaną wystawione dwa interaktywne spektakle.

Rusza Teatr Najmłodszego Widza w Arkadach Wrocławskich. 9 listopada na scenie w galerii zostaną wystawione dwa interaktywne spektakle. Najmłodsi będą mogli aktywnie uczestniczyć w przedstawieniach, tańcząc i śpiewając wspólnie z aktorami.

Poznają też popularne angielskie zwroty i wyrażenia. Wydarzenie jest bezpłatne. Kolorowa scenografia, zachwycająca oryginalnymi strojami i rekwizytami, przeniesie dzieci w magiczny bajkowy świat. Podróż ta będzie miała wymiar nie tylko rozrywkowy, ale i edukacyjny. Teatr Najmłodszego Widza zaprezentuje małym miłośnikom wydarzeń kulturalnych aż dwie sztuki.

9 listopada o godz. 12:00 na scenie w galerii zobaczymy przedstawienie „O pchle, co manier nie miała”, inspirowane bajką Jana Brzechwy. Przemądrzała pchła nauczy najmłodszych nazw pór roku i antonimów w języku angielskim, piosenek i tańca animacyjnego, a także wspólnie z widzami zagra w „Magiczne Koło Wiedzy”. O godz. 14:00 wystawiona zostanie sztuka „Nadchodzi Pipi”. Przebojowa bohaterka będzie bawić się w berka z policjantem, ucząc przy tym nazw dzikich zwierząt, tańcząc cha-chę i wywołując czarownika z egzotycznego Laosu. Pipi zaprezentuje także łatwy sposób na odczarowanie tygodnia i zajęć szkolnych za pomocą „Piosenki Szamana”.

Pierwsze przedstawienia Teatru Najmłodszego Widza odbędą się 9 listopada o godz. 12:00 oraz 14:00. Kolejne spektakle zostaną wystawione dwa tygodnie później. 23 listopada najmłodsi wezmą udział w „Polarnej Przygodzie”, a także poznają losy „Bałwanka Tiko oraz Królowej Fruncji”. Harmonogram 9 listopada, godz. 12:00 - spektakl interaktywny „O pchle, co manier nie miała” 9 listopada, godz. 14:00 - spektakl interaktywny „Nadchodzi Pipi” Scena „Teatru Najmłodszego Widza” rozstawiona zostanie na poziomie 0. Wydarzenie jest bezpłatne.

Szczegóły wydarzenia:
arkadywroclawskie.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia