The Game w Centrum Koncertowym A2

The Game odwiedził Polskę dwukrotnie, a swoją pierwszą wizytę tak opisał na twitterze „Polsko, dziękuję z całego serca za najlepsze show w mojej karierze!

The Game odwiedził Polskę dwukrotnie, a swoją pierwszą wizytę tak opisał na twitterze „Polsko, dziękuję z całego serca za najlepsze show w mojej karierze! Wciąż nie mogę dojść do siebie”, Pierwszy raz w Polsce i zdecydowanie mogę powiedzieć, że była to najlepsza publika, jakiej doświadczyłem w swoim życiu.

Ciężko będzie to przebić! Nigdy nie zapomnę miłości, którą mi daliście”, nie była to zwykła kurtuazja, raper bardzo ceni sobie polską publiczność, dlatego przyjedzie do naszego kraju po raz trzeci, aby ponownie zagrać energetyczny koncert, będący przekrojem jego twórczości. Usłyszymy więc na żywo największe klasyki tj „How we do”, „Let’s ride”, „Dreams”, „Hate it or Love it”, itd.

The Game jest bez wątpienia jednym z najważniejszych raperów wszech czasów. Urodzony w Compton w Kalifornii, swój pierwszy mixtape „You Know What It Is Vol.” wydał w 2002 roku, krótko po tym, podpisał kontrakt z labelem Aftermath Entertainment należącym do Dr. Dre.

Sławę zyskał w 2005 roku po sukcesie debiutanckiego albumu „The Documentary”, który zadebiutował na 1 miejscu U.S. Billboard 200 i szybko pokrył się podwójną platyną. Pitchfork umieścił „The Documentary” na 35 miejscu Top 50 Albumów 2015 roku.

Galeria

Powiązane wydarzenia