TOP 20 atrakcji Wrocławia – poznaj je wszystkie

Hello Poland zaprasza na wycieczkę z przewodnikiem w sobotę, 14 lipca o 16.00, podczas której uczestnicy poznają najciekawsze atrakcje Wrocławia.

Hello Poland zaprasza na wycieczkę z przewodnikiem w sobotę, 14 lipca o 16.00, podczas której uczestnicy poznają najciekawsze, najważniejsze, ale także niebanalne i zaskakujące atrakcje Wrocławia.

Wrocław nazywany jest „Miastem Stu Mostów”, co zawdzięcza swojemu niezwykłemu położeniu na odrzańskich wyspach. Uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, a w 2016 roku dzierżył zaszczytne miasto Europejskiej Stolicy Kultury. Podczas spaceru z przewodnikiem po mieście poznacie Wrocław, jaki zapada w pamięci na długo. Zobaczycie 20 najciekawszych atrakcji miasta, zarówno punktów obowiązkowych, takich jak Rynek, Pałac Królewski i Hala Targowa, jak i niezwykłych ciekawostek, jak pierwszy w Polsce Dom Na Wodzie. Weźcie udział w niezwykłym spacerze od Placu Wolności aż po Most Grunwaldzki.

Zapisy:

Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową.
Zapisy trwają do 14.07. g. 13.00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena: 35 zł/os.

Informacji na temat zwiedzania udziela się pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Szczegóły wydarzenia:
https:

Galeria

Powiązane wydarzenia