Tribute to Woodstock 1969

Zagramy numery m.in. Janis Joplin, Carlosa Santany, Joe Cockera, Credence Clearwater Revival, Canned Heat i oczywiście, Jimiego Hendrixa.

W tym roku przypada 50. rocznica legendarnego festiwalu Woodstock, który stał się jednym z symboli muzyki rockowej. Z tej okazji zapraszamy 14 czerwca do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na specjalny koncert Tribute to Woodstock 1969!

Kultowe utwory artystów występujących na festiwalu Woodstock w 1969 roku przypomni zespół prowadzony przez Marka „Stinga” Popowa, znany publiczności z rewelacyjnego cyklu Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa i innych specjalnych projektów w Starym Klasztorze i Starej Piwnicy oraz zaproszeni wokaliści.

Zagramy numery m.in. Janis Joplin, Carlosa Santany, Joe Cockera, Credence Clearwater Revival, Canned Heat i oczywiście, Jimiego Hendrixa.

Pojawi się też kilka utworów z kultowego musicalu „Hair”

Koncert odbędzie się w ramach WrocLove Fest 2019 odbywającego się corocznie z okazji Święta Wrocławia. 
Wszystkie osoby ubrane w hippiesowskim stylu ” dzieci – kwiatów” mogą liczyć na dodatkowe zniżki przy wstępie na imprezę.

Bezpośrednio po woodstockowym koncercie zapraszamy na „Oldskulowe After Party w Stylu Hippie”, które rozkręcać będzie DJ Siwy na Letniej Scenie na Dziedzińcu Starego Klasztoru.

fot. ze strony organizatora

Szczegóły wydarzenia:
staryklasztor.com.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia