V Wrocławski Bieg Akademicki

Stwarzamy studentom z Wrocławia i okolic, jak również wszystkim chętnym biegaczom, możliwość celebrowania przynależności akademickiej w duchu rywalizacji

Wrocławski Bieg Akademicki to inicjatywa studencka powstała w celu propagowania aktywności fizycznej w okresie juwenaliowym.

Stwarzamy studentom z Wrocławia i okolic, jak również wszystkim chętnym biegaczom, możliwość celebrowania przynależności akademickiej w duchu sportowej rywalizacji.

Głównym punktem imprezy jest bieg na 5 oraz 10 kilometrów, w którym uczestniczy około 1000 osób. Wokół całego wydarzenia odbywa się wiele atrakcji w specjalnie przygotowanym miasteczku biegowym. Co ważne, nie trzeba być studentem aby wziąć udział w naszym biegu. Równocześnie prowadzona jest klasyfikacja OPEN oraz STUDENT. Celem wydarzenia jest niesienie pomocy potrzebującym.

Wrocławski Bieg Akademicki

to wydarzenie charytatywne. W tym roku zbieramy pieniądze na leczenie 2-letniej Marysi, która zmaga się z nowotworem jamy ustnej. Głęboko wierzymy, że nasz bieg to coś więcej niż zwyczajna impreza sportowa. Naszym celem nie jest tylko jak najszybsze przekroczenie mety – chcemy wspierać potrzebujących niezależnie od miejsca, czasu i okoliczności.

Ponadto Wrocławski Bieg Akademicki to okazja do sprawdzenia swojej formy oraz przyjemnego spędzenia majowej niedzieli wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Szczegóły wydarzenia:
biegakademicki.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia