Zdjęcie wydarzenia Visitor Centre w Hali Stulecia

Visitor Centre w Hali Stulecia

Hala Stulecia zaprasza wrocławian i turystów do Visitor Centre, zmodernizowanej i wzbogaconej o nowe treści wystawy stałej.

Na zwiedzających czekają m.in. dwie wirtualne wycieczki opracowane w technologii Virtual Reality. W ich trakcie można poznać samego architekta Hali Stulecia – Maksa Berga, zajrzeć do miejsc niedostępnych dla zwiedzających, a także, co najbardziej ekscytujące, wzbić się ponad Halę i Iglicę, aby móc z wysokości poznać kompleks Hali Stulecia i obejrzeć niewiarygodną panoramę Wrocławia. Zastrzyk adrenaliny gwarantowany!

Przestrzeń dawnego Centrum Poznawczego została przeprojektowana tak, aby zwiedzanie było jeszcze ciekawsze.  Nowa odsłona wystawy to część większego procesu zmian, w trakcie którego jest teraz Hala Stulecia, a który został zapoczątkowany przez stworzenie nowej identyfikacji wizualnej. 

Bilety

Zwiedzanie Visitor Centre i Hali Stulecia jest płatne, bilety kosztują: 20 zł bilet normalny, 15 zł bilet ulgowy, 45 zł bilet rodzinny. 

Turyści będą mogli także skorzystać z możliwości zwiedzania wystawy i obiektu z przewodnikiem. W związku z trwającą epidemią zwiedzanie odbywa się zgodnie z wytycznymi GIS, z zachowaniem wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa i higieny.

Przy Visitor Centre działać będzie też nowy punkt sprzedaży pamiątek, książek i materiałów informacyjnych, a także kasa biletowa.

Galeria

Powiązane wydarzenia