Warsztaty gotowania z dziećmi w Art Hotelu

4 bezpłatne warsztaty kulinarne, kilkaset wypełnionych zdrowiem słoików i bezcenna radość – tak ma wyglądać projekt #ArtKidsMenu

4 bezpłatne warsztaty kulinarne, kilkaset wypełnionych zdrowiem słoików i bezcenna radość – tak ma wyglądać projekt #ArtKidsMenu zaplanowany do realizacji na najbliższe pół roku w Art Hotelu we Wrocławiu. Pierwsze wspólne gotowanie dzieci z rodzicami odbędzie się już 21 lipca.

Na uczestników warsztatów będą czekały specjalne słoiki do kiszenia, kulinarne fartuszki, prezenty od sponsorów m.in. Fundacji Marwit oraz degustacje sezonowych produktów od lokalnych wytwórców (owoce, soki, warzywa, mąki, makarony, sery, produkty wegańskie). Jedną z atrakcji będzie sklep mobilny Regio Food z produktami regionalnymi, który na czas trwania zajęć zaparkuje przez Art Hotelem.

Na początek 2020 roku w ramach projektu #ArtKidsMenu zaplanowany jest finałowy kulinarny event z udziałem celebrytów, gwiazd i blogerów oraz ich dzieci.

Partnerem projektu jest Miasto Wrocław i sieć bibliotek miejskich Wrocławia, Targ Piast, sklep Regio Food oraz Fundacja Marwit.

Harmonogram warsztatów:

  • 21 lipca – Moje pierwsze kiszonki krok po kroku – Akademia Młodego Kucharza
  • 04 sierpnia – Zdrowo i kolorowo w słoiku – Arek Dziakowski „Zdrowy Ferment”
  • 15 wrzesień - Fermentacja na słodko – Arek Dziakowski „Zdrowy Ferment”
  • 29 wrzesień - Dzikie kiszenie- Arek Dziakowski „Zdrowy Ferment”

Szczegóły akcji i możliwości zapisywania się na FB Art Hotelu.

Galeria

Powiązane wydarzenia