Warsztaty: Podstawy lania żywicy – zrób sobie biżuterię

Chcesz poznać tajniki pracy z żywicą? Przyjdź na warsztaty i pod okiem Bartka Kwaśniewskiego, twórcy marki BIDO.

Chcesz poznać tajniki pracy z żywicą? Przyjdź na warsztaty i pod okiem Bartka Kwaśniewskiego, twórcy marki BIDO, własnoręcznie stwórz wisiorek, brelok lub kolczyki. Dla siebie bądź bliskich.

Bartek Kwaśniewski – pod marką BIDO zajmuje się tworzeniem unikalnej biżuterii a także breloków w różnych formach.

Wykonuje je z wykorzystaniem wszystkiego co wpadnie mu w dłonie. Nie ważne czy to zasuszone rośliny, ulubione kamienie, złom czy malutkie zawieszki używane przy robieniu bransoletek. Wszystko to może ze sobą współgrać połączone barwioną żywicą epoksydową i odrobiną fantazji. *

Warsztaty obejmują: 

  • kwestie bezpieczeństwa przy wylewaniu żywicy 
  • właściwości żywicy odlewniczej - jak przygotować formę 
  • jak mieszać, odpowietrzyć i wylewać żywicę 
  • barwienie żywicy - przygotowanie i zatapianie przedmiotów w żywicy. Na przykład rośliny, części zegarków, części biżuterii, układy elektroniczne. 
  • szlifowanie i polerowanie żywicy 

Warsztaty trwają 2 dni 1 marzec 2020 11:00 – 14:00 (niedziela) 3 marzec 2020 18:00 – 19:30 (wtorek) Pierwszy dzień (około 3h) wylewanie żywicy i zatapianie Czekamy 2 dni żeby wyschła żywica Drugi dzień (około 1,5h) polerowanie

Tylko w tej edycji wyjątkowo niska cena 100 zł. Więcej takiej nie będzie (Cena regularna 189 zł) Promocja trwa do 26 stycznia 2020.

W cenie warsztatów zawarte są: - duża dawka wiedzy i umiejętności - wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do stworzenia swojej własnej biżuterii z żywicy - elementy do zatopienia w formie - materiały BHP, rękawiczki - ciepłe napoje i przekąski - po zakończonych zajęciach wrócisz do domu z gotowym wisiorkiem lub brelokiem Jak przygotować się do warsztatów? Przyjdź w ubraniu roboczym – takim którego nie będzie Ci żal jeśli się zniszczy. 

Aby zapisać się na warsztaty należy zakupić wejściówkę na stronie wydarzenia

Szczegóły wydarzenia:
pinworkshop.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia