Warsztaty: Podstawy lania żywicy – zrób sobie biżuterię

Chcesz poznać tajniki pracy z żywicą? Przyjdź na warsztaty i pod okiem Bartka Kwaśniewskiego.

Chcesz poznać tajniki pracy z żywicą? Przyjdź na warsztaty i pod okiem Bartka Kwaśniewskiego, twórcy marki BIDO, własnoręcznie stwórz biżuterię z żywicy. Wisiorki, breloki czy kolczyki, wybrane przez siebie 4 wzory. Dla siebie bądź bliskich. Bartek Kwaśniewski – pod marką BIDO zajmuje się tworzeniem unikalnej biżuterii a także breloków w różnych formach.

Wykonuje je z wykorzystaniem wszystkiego co wpadnie mu w dłonie. Nie ważne czy to zasuszone rośliny, ulubione kamienie, złom czy malutkie zawieszki używane przy robieniu bransoletek. Wszystko to może ze sobą współgrać połączone barwioną żywicą epoksydową i odrobiną fantazji.

Czego się nauczysz?

Warsztaty obejmują: 

  • kwestie bezpieczeństwa przy wylewaniu żywicy 
  • właściwości żywicy odlewniczej 
  • jak przygotować formę 
  • jak mieszać, odpowietrzyć i wylewać żywicę 
  • barwienie żywicy 
  • przygotowanie i zatapianie przedmiotów w żywicy.

Na przykład rośliny, części zegarków, części biżuterii, układy elektroniczne. - szlifowanie i polerowanie żywicy Gdzie? Zajęcia odbędą się w gronie maksymalnie 7 osób w przestrzeni PIN Workshop przy alei Ludomira Różyckiego 1C we Wrocławiu. Ile trwają warsztaty? Warsztaty trwają 2 dni.

Pierwszy dzień (około 3 godz.) wylewanie żywicy i zatapianie Czekamy 2 dni żeby wyschła żywica Drugi dzień (około 1,5 godz.) polerowanie Co jest zawarte w cenie warsztatów? Cena cena regularna 189 zł. 

Aby zapisać się na warsztaty należy zakupić wejściówkę na stronie wydarzenia

Szczegóły wydarzenia:
pinworkshop.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia