Warsztaty Wolna Szkoła w walentynki – Obramowany Las

W czasie warsztatów każdy z uczestników stworzy obraz swojego kawałka ziemi wypełnionego darami natury, który będzie można podarować bliskiej osobie.

W czasie warsztatów każdy z uczestników stworzy obraz swojego kawałka ziemi wypełnionego darami natury, który będzie można podarować bliskiej osobie w dniu zakochanych. Za materiał posłużą nam: mech, kasztany, szyszki, liście, owoce jarzębiny czy gałęzie. Będziemy pracować zmysłami węchu, słuchu, wzroku i dotyku by poczuć  zapach lasu, jego odgłosy, szelest podłoża przy krokach.

Warsztat poprowadzi Barbara Becella-Maćkowiak – Prowadzi „Klucz” Pracownię Florystyki i Rękodzieła. Wicemistrzyni Województwa Dolnośląskiego i Lubuskiego we florystyce. Od zawsze zajmująca się szeroko pojętym rękodziełem i kwiatami ale dopiero w 2016 roku dorosła do decyzji o połączeniu pasji i pracy. Motto, które towarzyszyło jej zawsze w życiu zawodowym to  „Praca z ludźmi i dla ludzi”. Ta dewiza jest ciągle aktualna, tyle, że teraz pracuje w stylu slow, pełnym skupieniu na człowieku i potrzebach jego wnętrza. Tworzy oprawy  florystyczne wydarzeń prywatnych i firmowych, drobne bukiety, jakże ważne dla obdarowującego i obdarowywanego. Realizuje marzenia o zieleni, dekoracji domu lub tarasu. Prowadzi warsztaty zarówno w pracowni jak i na terenie Dolnego Śląska.

Wolna szkoła to cykl warsztatów o tematyce „Zrób to sam”, a także okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy i twórczych umiejętności. Akcent położony jest na demokratyczny, społeczny charakter szkoły: każdy posiadający jakąś umiejętność, wiedzę, pomysł i chcący się nim podzielić z innymi może zgłosić się odpłatnie do wzięcia udziału w Wolnej Szkole w roli prowadzącego zajęcia.

Galeria

Powiązane wydarzenia