Wernisaż przełożony. Narysowane – Andrzej Tylkowski

Andrzej Tylkowski pierwsze próby rysowania podejmował już w przedszkolu, jednak Panie odradzały mu to, zarzucając permanentne „wychodzenie za linię”.

Wernisaż przełożony. Wystawa wstrzymana.

Andrzej Tylkowski pierwsze próby rysowania podejmował już w przedszkolu, jednak Panie odradzały mu to, zarzucając permanentne „wychodzenie za linię”. Wszystko odmieniła jego żona – Katarzyna Majewska. To właśnie ona doceniła zabawne, ciepłe rysunki Andrzeja i wpadła na pomysł początkowej sprzedaży ich w formie pocztówek.

Wernisażowi będzie towarzyszyć koncert w wykonaniu Renaty Leny Zagórskiej. Towarzyszyć jej będzie znakomity wrocławski pianista jazzowy – Dominik Mąkosa.

Wystawa organizowana jest w ramach akcji SZTUKA W BIURZE / ART IN THE OFFCIE. Jest to projekt poświęcony promocji artystów i sztuk wizualnych w przestrzeniach biurowych we Wrocławiu. Do tej pory udało nam się zorganizować 15 wystaw w tym m.in.:

  • Odbicie - Wystawa fotografii i malarstwa Barbary Lubczańskiej;
  • „Archeo II”; - Wystawa Marka Kuliga;
  • Horyzont zdarzeń - Wystawa Sebastiana Łubińskiego;
  • Wystawa "KORPO!" – Wojciech Pukocz.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie obowiązują na nie żadne zapisy. W trakcie wernisażu do zdobycia będą pocztówki, na których będzie mógł znaleźć się autograf artysty!

 

Galeria

Powiązane wydarzenia