Majówka 2019: Wieczorne zwiedzanie Afrykarium (brak miejsc)

Hello Poland zaprasza na zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu. Przewodnik pokaże Afrykarium od strony, od której jeszcze go nie widzieliście.

Chcielibyście zobaczyć, co się dzieje w Afrykarium, gdy wyjdą ostatni zwiedzający? Hello Poland zaprasza na zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu! Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy na skalę Polski obiekt bez tłumu turystów, w niedostępnej porze i w towarzystwie przewodnika, który zdradzi Państwu tajemnice tego fascynującego miejsca.

Hello Poland serdecznie zaprasza na majówkowe Wieczorne zwiedzanie Afrykarium w sobotę 4 maja o godzinie 19.00.

Nasz przewodnik pomoże Państwu odkryć niezwykłe Afrykarium! Dowiecie się, dlaczego akrylowe szyby do akwariów sprowadzono aż z Japonii, jak powstawał osiemnastometrowy podwodny tunel oraz które zwierzęta były pierwszymi lokatorami Afrykarium. Te i wiele innych ciekawostek czeka na Państwa podczas wieczornego zwiedzania!

Podczas zwiedzania zaprosimy Państwa także na słodki poczęstunek do Laguna Bistro & Cafe. Skosztujecie Państwo kawy lub herbaty, a w ramach deseru zaserwujemy Państwu pyszne ciasto.

Zwiedzanie w cenie 79 zł/os. obejmuje:

  • wejście do Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu,
  • zwiedzanie Afrykarium z przewodnikiem,
  • poczęstunek w Laguna Bistro & Cafe
  • Dzieci do lat 3 – wstęp wolny. Pozostali - 79 zł/os.

Zapiszecie się na stronie hello-poland.pl Uwaga, brak miejsc!

Zapisy trwają tylko do 29 kwietnia do godziny 12.00. Nie przegap swojej szansy na udział w tym niezwykłym wydarzeniu!

Wycieczka trwa 2 godziny.

Dodatkowych informacji na temat zwiedzania udziela się pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9:00-17:00).

Szczegóły wydarzenia:
hello-poland.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia