Wystawa Gwiezdnych Wojen w Magnolia Park

Mistrz Yoda i R2-D2 już są na miejscu. Przyleciał kultowy statek Hana Solo i myśliwiec Luka Skywalkera. Dotarły także maszyny bojowe i niszczyciele Imperium.

Mistrz Yoda i R2-D2 już są na miejscu. Przyleciał kultowy statek Hana Solo i myśliwiec Luka Skywalkera. Dotarły także maszyny bojowe i niszczyciele Imperium. Wyjątkowe modele, bo o nich mowa, można podziwiać na nowej wystawie „Gwiezdna Flota” w Magnolia Park.

Na trwającej już wystawie obejrzymy 24 modele w różnej skali. Największe z nich mają aż 4 metry wielkości. Są to kultowe statki, roboty, budynki i najbardziej znane postaci. Wśród nich – po jasnej stronie Mocy: Yoda, Sokół Millennium, R2-D2 i myśliwiec X-Wing Luka Skywalkera. Ciemną stronę Mocy reprezentują: maszyny bojowe AT-AT, droidy, myśliwce i gwiezdny niszczyciel Imperium. Modele są inspirowane zarówno trzema pierwszymi, jak i późniejszymi częściami popularnej sagi.

Wystawę „Gwiezdna Flota” można podziwiać do 22 września w pasażach od strony ulicy Legnickiej, w godzinach otwarcia centrum, również w niedziele niehandlowe - 6, 13 i 20 września.

Wstęp jest bezpłatny.

Galeria

Powiązane wydarzenia