Zdjęcie wydarzenia Wystawa „Podróż po Zasadzie Trójek” Tomasz Spell

Wystawa „Podróż po Zasadzie Trójek” Tomasz Spell

Wystawa została przygotowana w oparciu o komiks „Zasada Trójek” autorstwa Tomasza Spella.

Tomasz Spell – Urodzony w Gdańsku artysta-samouk. Na poważnie za rysowanie komiksów wziął się w wieku 15 lat zaczynając swój pierwszy webkomiks. Obecnie na koncie ma cztery autorskie albumy komiksowe, w tym niedawno wydaną „Zasadę Trójek”. Jego „Przygody Stasia i Złej Nogi” doczekały się adaptacji teatralnej w Teatrze Śląskim w Katowicach oraz w teatrze LUDUS w Bratysławie. Obecnie mieszka w Krakowie z kotką Franią. Lubi piec ciasta.

Wystawa została przygotowana w oparciu o komiks „Zasada Trójek” autorstwa Tomasza Spella. Stworzyliśmy ekspozycje, która tym którzy nie znają komiksu da doskonałe wprowadzenie, a tym, którzy znają dostarczy wielu dodatkowych smaczków, które nie są ujawnione w komiksie. Wystawa jest oparta na wizji świata wykreowanego przez autora komiksu Tomasza Spella. Witajcie w Zasadzie Trójek, mieście ciągnącym się nieskończenie we wszystkie strony i wymiary! Nawet najstarsi nieśmiertelni nie zwiedzili każdego zakątka Zasady Trójek. Dlatego też niniejsza trasa to jedynie skromny fragment Jedynego Miasta, za to pełna niezapomnianych widoków i wrażeń!

Wycieczka obejmuje m.in. wspaniałą panoramę na Wielkie Koło, po którym niestrudzenie chodzą Dobre Ciotki, wizytę w Gildii Laufrów, gdzie można wysłać pocztówkę do dowolnego wymiaru, a nawet krótki wypad do Dzielnicy Mięsa, która być może w końcu pożre nas wszystkich! Cześć i chwała Imperatorce Turystyki, niech mota nasze ścieżki i maluje je widokami. Zapraszamy w podróż!

Szczegóły wydarzenia:
zamek.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia