Zdjęcie wydarzenia Z partyjnym pozdrowieniem. 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Z partyjnym pozdrowieniem. 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Z partyjnym pozdrowieniem to koncert gwiazd pokolenia stanu wojennego, które w trudnych czasach komuny manifestowały swoje poglądy.

Z partyjnym pozdrowieniem to koncert gwiazd pokolenia stanu wojennego, które w trudnych czasach komuny manifestowały swoje poglądy i docierały do młodego pokolenia Polaków pragnących żyć w Wolnej Polsce. Legendy polskiego punk rocka szykują muzyczną torpedę, zagrają dla Was: BIG CYC , Kobranocka, Jary Oddział Zamknięty, Sedes.

BIG CYC legenda polskiego punk rocka zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty Z partyjnym pozdrowieniem. Wizerunek Lenina z irokezem na okładce, album będący rockandrollową beczką śmiechu dał BIG CYCowi przepustkę do sal koncertowych i festiwali w całej Polsce. Kapitan Żbik, Babcia Klozetowa, Dzieci Frankensteina zapraszają na koncert.

Kobranocka kolejna legenda, zagra swoje największe anystystemowe przeboje z lat 80. i 90. Jary Oddział Zamknięty - Prywatka, Ten Wasz świat, Andzia to numery które wpisały się w kanon polskiego rocka i zabrzmią podczas tego koncertu. Sedes - legenda punk rocka z Wrocławia.

Bilety w cenie 99 zł.

Galeria

Powiązane wydarzenia