Zdjęcie wydarzenia Zajęcia Teatralne oraz Chór Nowoczesny dla Seniorów

Zajęcia Teatralne oraz Chór Nowoczesny dla Seniorów

Firlej zaprasza wszystkich seniorów na cotygodniowe spotkania muzyczno-teatralne!

Firlej zaprasza wszystkich seniorów na cotygodniowe spotkania muzyczno-teatralne!

Działania Kawiarni Sąsiedzkiej to nie tylko warsztaty, spotkania i wydarzenia pod chmurką. Firlej wciąż pracuje nad tym, aby dawać przestrzeń do wspólnych działań i nowych aktywności. Po udanym rozpoczęciu marca z Pilatesem dla seniorów, w kolejny miesiąc wkraczamy z drugą dawką zajęć dla osób starszych! Wspólnie zgłębimy świat teatru, poezji, prozy, dramatu. Piękno języka polskiego w żywym działaniu i grupowych interakcjach. Zajęcia będą praktyką dykcji, emisji głosu oraz ruchu scenicznego.

Seniorzy odegrają rolę aktorów w swoich ulubionych tekstach oraz scenach dramatycznych. A po teatrze Zajęcia wokalne z akompaniamentem fortepianu!

W programie nauka prawidłowej emisji głosu w repertuarze muzyki popularnej polskiej i światowej do lat '80: Czerwone Gitary, Zbigniew Wodecki, Skaldowie, Perfect, ABBA, AC/DC, The Doors, Sting, Phil Collins. Prowadzenie: Zajęcia teatralne: Rafał Kronenberger Aktor. W latach 1996-97 występował w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, w latach 1998-2000 w Teatrze Nowym w Łodzi. W latach 2002-06 aktor Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Od roku 2006 występuje w Teatrze Polskim w Podziemiu. Poniedziałek, 10:00 Zajęcia wokalne: Maciej Adamczyk Baryton, absolwent Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu w klasie prof. Tadeusza Pszonki. Trener wokalny, specjalista od interpretacji piosenki. Od 2006 r. artysta Chóru NFM we Wrocławiu, z którym koncertował pod batutą m.in. Krzysztofa Pendereckiego, Jacka Kaspszyka i Paula McCreesha. 

Każdy poniedziałek

  • 10:00 zajęcia teatralne
  • 12:30 zajęcia wokalne 

Szczegóły wydarzenia:
firlej.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia