Marzec za darmo dla pań w Holmes Place OVO Wrocław

Cztery strefy fitness, basen, sauny i strefa relaksu, a także profesjonalne doradztwo – z tego wszystkiego, zupełnie za darmo do końca marca będą mogły skorzystać panie świętujące w tym roku swoje 40. urodziny. Taki prezent czeka w klubie fitness ultra premium – Holmes Place OVO Wrocław z okazji miesiąca kobiet. 

Choć Dzień Kobiet przypada tylko 8 maca, to w klubach fitness Holmes Place cały miesiąc należy do pań. W tym roku obchodzony jest on pod hasłem „My dreams. My journey” Every day is women’s day.

– Z tej okazji postanowiliśmy uczcić urodziny pań, świętujących w tym roku swoje 40. urodziny – mówi Lidia Zamyłko, Marketing Manager Holmes Place Poland. – Dlaczego właśnie 40-latki? Bo przeżyły już wiele i są świadomymi, w pełni dojrzałymi kobietami. Znają swoje słabe i mocne strony. Wiedzą też, jak być atrakcyjną kobietą i towarzyszką życia. Z drugiej zaś strony czują, że ich ciało zaczyna się zmieniać. Dlatego też zależy nam, aby weszły w następne dziesięciolecie pełne wigoru, zdrowia i zadowolenia ze swojego wyglądu.
Do dyspozycji pań będzie nie tylko doskonale wyposażona siłownia, sauny, komfortowa strefa relaksu oraz basen typu infiniti – z ukrytymi krawędziami. Będą one mogły również wziąć udział w zajęciach fitness, a także skorzystać z profesjonalnego doradztwa dotyczącego diety oraz odnowy biologicznej.

– Z naszej oferty może skorzystać każda kobieta, która w 2017 roku kończy lub skończyła 40  lat – wyjaśnia Lidia Zamyłko. – Wszystkie chętne panie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na naszej stronie internetowej. Wkrótce skontaktuje się z nimi prywatny concierge, który zaprosi na wizytę do naszego klubu. W jej trakcie oprowadzi i przedstawi możliwości wszelkiej aktywności w Holmes Place OVO Wrocław.

Formularz zgłoszeniowy – patrz strona organizatora. Tam również cały program zajęć odbywających się w Holmes Place OVO Wrocław.

Szczegóły wydarzenia:
holmesplace.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia