AC by Marriott Wrocław

Data utworzenia: 2018-04-17

W AC by Marriott Wrocław wierzymy, że funkcjonalny design poprawia jakość życia. Dzięki temu odkrywamy piękno tego, co najistotniejsze.

AC by Marriott Wrocław to  hotel w miejskim stylu. Budynek powstał w 1875 roku i był siedzibą banku.

Niektóre elementy wystroju wnętrza zostały odnowione w oparciu o oryginały, co nadaje mu wyjątkowy charakter – tradycyjny i nowoczesny zarazem. AC by Marriott Wrocław charakteryzuje troskliwa obsługa i otwartość.

Goście czerpią satysfakcję z harmonii oraz przestrzeni i usług zaprojektowanych tak, aby przynieść ukojenie po trudach podróży. Nasi barmani śledzą wydarzenia w mieście, aby podpowiedzieć gościom, gdzie warto się pojawić.

W AC by Marriott Wrocław skupiamy się na tym, co najistotniejsze.

O poranku kuchnia AC i przestrzeń śniadaniowa działają na wszystkie zmysły. AC Lounge (Fuego Restaurant & Bar) to przestrzeń wspólna w dzień i miejsce spotkań po zmierzchu. Winiarnia zlokalizowana w dawnym skarbcu, oferuje wybór światowej klasy win.

Wyjątkowy design 91 pokoi zapewnia satysfakcję z pobytu i subtelne chwile wypełnione elegancją.

Każdy pokój ma swój własny charakter, który przejawia się w prostocie umeblowania i drewnianych podłogach. Niektóre pokoje mają taras z miejscami do siedzenia i widokiem na miasto.

Aby zrelaksować się i nabrać sił, skorzystaj z naszego bezpłatnego Centrum Fitness, saun i basenu.

Cztery wielofunkcyjne sale konferencyjne z najnowszym wyposażeniem i zewnętrznym patio są idealną przestrzenią do organizacji wydarzeń i spotkań. Winiarnia może służyć również jako miejsce wydarzeń artystycznych.

Galeria

AC by Marriott Wrocław w social mediach

Więcej miejsc