BEST CITY TOURS – zwiedzanie Wrocławia pojazdami elektrycznymi melexami

Data utworzenia: 2022-08-03

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki, który od 2013 r. specjalizuje się w profesjonalnej i kompleksowej obsłudze ruchu turystycznego we Wrocławiu.

BEST CITY TOURS - rezerwacja & informacja

poniedziałek - niedziela 8:00 - 22:00

 

Zapraszamy zarówno grupy, jak i turystów indywidualnych do zwiedzania naszego pięknego miasta pojazdami elektrycznymi, które pozwalają w wyjątkowo wygodny i przyjemny sposób poznać zabytki oraz zjawiskowe miejsca Wrocławia.

Pokazując ponad 30 najpiękniejszych i najciekawszych zabytków stolicy Dolnego Śląska dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego naszym Gościom zapewniamy: Wybrany język zwiedzania – nasi przewodnicy władają biegle kilkoma językami, ponadto wysokiej klasy system audio umieszczony w pojazdach pozwala Gościom poznać ekscytującą historię miasta w wybranym przez siebie języku, m.in.: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, rosyjskim.

Profesjonalizm – nasze trasy przygotowane zostały przez licencjonowanych przewodników miejskich, działamy od 2013 roku. Komfort i wygodę: naszych Gości odbieramy z hotelu, jak też odwozimy po zakończeniu zwiedzania, zatrzymujemy się, by móc wykonać pamiątkowe zdjęcia oraz zwiedzić w środku wybrane zabytki, ponadto pojazdy pozwalają pokonać odległości nieporównywalnie większe aniżeli podczas zwykłego zwiedzania pieszego. Bezpieczeństwo - nasze ekologiczne melexy są nowoczesne, bezpieczne, ogrzewane i prowadzone przez doświadczonych kierowców. Dyspozycyjność - działamy 7 dni w tygodniu przy każdej pogodzie - dzięki osłonom zamykającym wnętrze pojazdu, Goście chronieni są od deszczu i wiatru.

Galeria

Więcej miejsc