Browar rzemieślniczy Prost

Data utworzenia: 2022-08-03

Browar rzemieślniczy Prost to wyjątkowa restauracja, w której można smacznie zjeść, napić się, a także poznać ciekawostki ze świata piwowarstwa.

Browar rzemieślniczy Prost - godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek 12:00 - 20:00
piątek - sobota 12:00 - 22:00
niedziela 12:00 - 20:00

 

Prost jako znany producent piwa kraftowego zatrudnia utalentowanych piwowarów, którzy warzą krafty w różnych stylach.

Dostępne są klasyczne trunki, szeroko znane i lubiane, a także odmiany nowofalowe, czyli piwa ciekawe w odbiorze, tworzone według oryginalnych receptur.

Ponadto, browar jest udostępniony do zwiedzania, podczas którego goście mogą poznać historię tego miejsca oraz proces warzenia piwa.

Restauracja browaru rzemieślniczego jest równie wyjątkowa co trunki. Kucharze przygotowują pyszne obiady z sezonowych produktów, a niektóre z tych składników można spotkać w tutejszym ogródku. Browar oferuje także jedzenie na wynos. Restauracja browaru organizuje imprezy okolicznościowe, wśród których można wyróżnić wesela, komunie, eleganckie bankiety lub szkolenia. Dostępna jest m.in. wielka sala na wesele lub bal integracyjny, której aranżacja jest ustalana z organizatorami.

W mniejszych pomieszczeniach, wybieranych często na kameralne przyjęcia oraz jako sale szkoleniowe, zapewniana jest odpowiednia prywatność.

W każdym przypadku personel zapewnia kompleksową obsługę wydarzenia. W ramach organizacji imprezy okolicznościowej browar może pomóc również w przygotowaniu odpowiednich atrakcji jak fotobudka, bufety tematyczne lub nawet zaproponować zwiedzanie obiektu z degustacją warzonych na miejscu trunków. 

Galeria

Browar rzemieślniczy Prost w social mediach

Więcej miejsc