Frugalek

Data utworzenia: 2021-01-13

Pierwszy krasnal z elektryczną hulajnogą oraz szef wszystkich szefów w świecie elektrycznych pojazdów miejskich – poznajcie Frugalka!

Strażnik elektromobilności, znawca dobrej zabawy, łowca technologicznych nowości – oto Frugalek. Kiedy po raz pierwszy wsiadł na elektryczną hulajnogę od razu poczuł, jakby spełniło się jego największe marzenie. Od tej chwili nigdzie się bez niej nie rusza.

Czy do miasta czy na zlot krasnali, Frugalkowi zawsze towarzyszy elektryczna hulajnoga. Zwinnie i sprytnie przemierza wrocławskie uliczki, odwiedzając pozostałe krasnale. Uwielbia leniwe przejażdżki jak i również dynamiczne jazdy na najwyższym biegu.

Najczęściej można go spotkać przy ulicy Legnickiej 49GA, gdzie po długich podróżach relaksuje się w salonie z elektrycznymi pojazdami miejskimi – electofun. Frugalek to jednocześnie najbardziej roześmiany i radosny skrzat z całej rodziny Wrocławskich Krasnali.

Nic dziwnego, jazda na e-hulajnodze dostarcza mu wiele frajdy. Kto wie? Może od teraz elektryczna hulajnoga stanie się ulubionym środkiem transportu wszystkich krasnali! Frugalek z chęcią wprowadzi każdego w elektryczną przygodę!

Lokalizacja: Electofun - centrum elektrycznych pojazdów miejskich

Galeria

Więcej miejsc