Haston Old Town

Data utworzenia: 2020-08-12

Haston Old Town to idealne miejsce na pobyt służbowy jak i turystyczny. Tylko 200 metrów od gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Spotkajmy się w wyjątkowym miejscu w centrum Wrocławia, w sąsiedztwie Starego Miasta, tuż nad Odrą. Witamy w Haston Old Town zlokalizowanym w zabytkowym budynku z 1363 r. Został pieczołowicie odrestaurowany aby zapewnić komfortowe warunki w 40 pokojach przeznaczonych dla 78 Gości.

Cechą charakterystyczną naszego obiektu jest zintegrowanie nowoczesności i wygody razem z architekturą gotyku.

Ze względu na jego lokalizację, Haston Old Town to idealne miejsce na pobyt służbowy jak i turystyczny. Tylko 200 metrów od gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego, 400 metrów od rynku, 500 metrów od zabytków Ostrowa Tumskiego oraz w niedalekiej odległości Hala Targowa i Panorama Racławicka.

Hotel Haston Old Town oferuje Gościom zakwaterowanie w komfortowych, klimatyzowanych pokojach i apartamentach łączących w sobie funkcjonalność i elegancję. Na wyposażeniu każdego pokoju jest powitalny zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka, WiFi, telewizor, klimatyzacja oraz łazienka z zestawem kosmetyków.

Galeria

Haston Old Town w social mediach

Więcej miejsc