Joyinn Aparthotel

Data utworzenia: 2022-07-11

Przytulny aparthotel położony od frontu bezpośrednio na Szlaku Czterech Świątyń, zaś od tyłu przylegający do Fosy i Promenady Staromiejskiej.

Jeden z najstarszych budynków powstałych na terenach pofortecznych Wrocławia. Zaprojektowany w 1844 roku przez mistrza murarskiego F. Stucka dla J. Gottheinera, wzniesiony w następnym roku, został pieczołowicie odnowiony.

Znajduje się w otoczeniu rozmaitych restauracji kuchni kontynentalnej, włoskiej, gruzińskiej, śródziemnomorskiej oraz sushi. Oprócz restauracji, okolica zachęca pełną gamą kawiarni: od śniadaniowych po kafejki które uraczą nas nie tylko kawą, ale również dobrym, rzemieślniczym piwem.

 Joyinn położony jest w odległości 450 metrów od wrocławskiego Rynku, dzięki czemu dostęp do niego jak i innych atrakcji (Opera Wrocławska, Narodowe Forum Muzyki, Teatr Lalek, Park Staromiejski, Panorama Racławicka i inne) wymaga tylko kilku minut spaceru po starówce.

Położenie na terenie Starego Miasta gwarantuje łatwy transport z lotniska czy też Dworca Głównego PKP i Dworca Autobusowego.

Galeria

Joyinn Aparthotel w social mediach

Więcej miejsc