Klub Pod Kolumnami

Data utworzenia: 2015-09-21

Miejska instytucja kultury, miejsce twórczych spotkań, międzykulturowego dialogu, realizacji własnych pasji, działajaca w mieście od lat 60. ub. wieku.

Klub Pod Kolumnami - godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 14:00 - 18:00

 

Klub „Pod Kolumnami” na przestrzeni kilku dekad przechodził szereg zmian organizacyjnych i programowych. Od kilkunastu trwa przy idei tworzenia wszechstronnego miejsca spotkań, przybliżając wrocławianom szeroko rozumianą kulturę, z naciskiem na dialog międzykulturowy, realizując rozmaite działania etno, przybliżające kultury świata. 

Klub otwarty na lokalsów Nadodrza

Najbliższymi beneficjentami kulturalnej i artystycznej oferty Klubu są oczywiście mieszkańcy Nadodrza. Dlatego starano się tak zagospodarować tę placówkę, by tworzyła kameralny i przyjazny klimat nie tylko w czasie spotkań, koncertów czy warsztatów.

Pod Kolumny można po prostu przyjść, odetchnąć, wyciszyć się, zamówić kawę z ciastkiem i w spokoju przejrzeć gazetę lub sprawdzić najnowsze wiadomości. Na terenie całego klubu jest dostępne bezpłatne działa wi-fi.

Wszyscy artyści mile widziani

Swoje podwoje klub otwiera on zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych twórców oraz animatorów kultury, opierając się w dużej mierze na współpracy z organizacjami pozarządowymi, instytucjami, stowarzyszeniami. 

Z zarządzającymi placówką można również ponegocjować na temat różnych własnych propozycji programowych – jak zapewniają są otwarci na propozycje przychodzące z zewnątrz, mogą umożliwić osobom prywatnym realizację interesujących projektów kulturalnych. 

Galeria

Klub Pod Kolumnami w social mediach

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc