KOTON Kocia kawiarnia

Kawiarnia dla miłośników kotów. Witamy w KOTONIE - w domu Kotów! Poznajcie Henryka, Franciszka, Kazia i Dyzia. Czas na relaks

Gospodarze tego miejsca to dwa rodzeństwa. Starsze, dwa biało czarne koty to Henryk i Franciszek. O rok młodsi są Kazio i Dyzio. Znają się od urodzenia. Zostały starannie wybrane ze stada pod opieką Fundacji Kotłownia, jako te, które lubią spędzać czas z ludźmi i miąchanie sprawia im największą radość.

Usiądź wygodnie na kanapie, dużych pufach lub bujanym krześle i niczym się nie przejmuj. W KOTONIE na pewno się zrelaksujesz. Możesz poczytać książkę, spotkać się ze znajomymi lub... nieśpiesznie głaskać koty i odpocząć w ich towarzystwie.

Jeśli masz ochotę na wyśmienitą kawę (wrocławska palarnia kawy Czarny Deszcz), doskonałe ciasta (lokalni cukiernicy GastroMenu, Słodki Chłopak oraz Słodko) lub rozgrzewające herbaty (czarne, zielone owocowe od Newby) - KOTON jest dla Ciebie

Koty KOTONU nazywamy Ambasadorami Kociej Adopcji. Same znalazły już swój Dom tutaj, tuż przy wrocławskim Rynku (ul.Igielna 41), lecz promują swoich towarzyszy, którzy wciąż na to czekają. Może właśnie Ty stworzysz nowy Koci Dom?

W KOTONIE zobaczysz też koty z Fundacji Kotłownia, które możesz przygarnąć.
Henryk, Franciszek, Kazio i Dyzio zapraszają! Każdy ma swój charakter i miejsca, które lubi najbardziej. Zarówno te do wylegiwania się, jak również te do “miąchania”. Chcesz poznać je bliżej?

Galeria

Więcej miejsc