Krasnalka Basia

Data utworzenia: 2022-07-12

Dr Basia jak przystało na specjalistę neurologa w ręce trzyma specjalny młotek, którym bada odruchy u małego krasnala-pacjenta.

Ani za górami, ani za lasami, ale na wrocławskim Biskupinie zamieszkał nowy krasnal, a właściwie krasnalka zwana Doktor Basią.

To szósty w tym regionie skrzat. Jakaż była radość krasnali całego Wrocławia, gdy do ich grona dołączyła Dr Basia. Nareszcie małe krasnale czują się bezpiecznie mając w swojej krasnalkowej rodzinie lekarza neurologa od maluchów. Teraz żadne choroby malutkim skrzatom już nie straszne.

Dr Basia ma ogromne doświadczenie neurologiczne, a przede wszystkim kocha wszystkie maluchy, które z zatroskanymi rodzicami zwracają się do niej po pomoc. Dr Basia jak przystało na specjalistę neurologa w ręce trzyma specjalny młotek, którym bada odruchy u małego krasnala-pacjenta.

Miejsce swoich konsultacji przy ulicy Canaletta 5 też wybrała nie przypadkowo. Krasnalka zamieszkała obok gabinetu dr Barbary Ujmy Czapskiej, specjalisty neurologa dziecięcego, wieloletniego ordynatora oddziału w Szpitalu Marciniaka. Krasnalka ma nadzieję wiele się nauczyć od swojej sąsiadki, a także pomagać jej w pracy zabawiając maluchy oraz pocieszając rodziców. Jesteśmy pewni, że obie Panie przypadną sobie do gustu czego im serdecznie życzymy.

Krasnalka jest dowodem miłości rodziny, sympatii przyjaciół i wdzięczności współpracowników. Wszyscy znamy Basię od lat i życzymy jej w ten sposób 100 lat życia i jeszcze wielu lat pomagania małym potrzebującym.

Galeria

Więcej miejsc