OpatoVice Beach Bar

Data utworzenia: 2022-08-08

Kameralny beachbar znajduje się w doskonałym miejscu - na skraju Wielkiej Wyspy, przy jazie opatowickim, tuż przy wejściu na Wyspę Opatowicką.

OpatoVice Beach Bar - godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek 16:00 - 23:00
piątek 16:00 - 1:00
sobota  10:30 - 1:00
niedziela 12:00 - 23:00

 

Na OpatoVice Beach Bar jest bar z koktajlami owocowymi, lodami, domową lemoniadą i paletą przemysłowych piw. Do tego burgery, grill bar, a sporadycznie także ciasta i inne słodkie przyjemności.

Dla tych na rowerach OpatoVice Beach Bar to doskonałe miejsce na pit-stop podczas pętli wokół Wielkiej Wyspy. Samochodem należy dojechać do parkingu przy ul. Braci Gierymskich, skąd są dwa kroki do beachbaru. Przejście z pętli tramwajowej linii 1, 2, 4, 10 także nie zajmuje więcej niż kwadrans.

Na OpatoVice Beach Bar są miejsca ocienione wielkimi parasolami, ale także stanowiska dla miłośników słonecznych kąpieli.  Za plac zabaw dla dzieci robi piaszczysta część beacbaru, mini-zjeżdżalnia i huśtawka.

OpatoVice Beach Bar to dobre miejsce na chwilę relaksu podczas weekendowego spaceru nad Odrą, albo popołudniowo-wieczorne spotkanie z przyjaciółmi w pięknych okolicznościach przyrody z widokiem na dziką Wyspę Opatowicką i Jaz Opatowicki.

 

 

Galeria

OpatoVice Beach Bar w social mediach

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc