Punkt widokowy w Sky Tower

Na 49. piętro Sky Tower turystów wozi winda, która tę trasę pokonuje w minutę.

18 maja, po przerwie, Punkt Widokowy wznawia swoją działalność. Obowiązywać będą nowe zasady, związane z bezpieczeństwem i reżimem sanitarnym, zmianie uległy także godziny otwarcia. Jedno pozostaje niezmienne - piękne widoki, nieprawdopodobne wręcz pejzaże i spokój, płynący z obcowania z naturą.

Punkt Widokowy w Sky Tower jest najwyżej położonym takim punktem w Polsce. Stał się też jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych, miejscem wręcz obowiązkowych odwiedzin dla miłośników fantastycznych widoków miasta i jego okolicy, aż po górę Ślężę, Chełmiec czy Śnieżkę.

Krajobrazy widziane zza okien robią nieprawdopodobne wrażenie o każdej porze roku, przez co stanowią znakomitą scenerię dla romantycznych zaręczyn czy sesji fotograficznych. Rocznie odwiedza go blisko 300 tys. osób.

Szczegóły odwiedzin dostępne są na stronie. Punkt Widokowy czynny będzie w godzinach: 09.00-21.00 (o 20.00 ostatni wjazd) od poniedziałku do czwartku 09.00-22.00 (o 21:00 ostatni wjazd) od piątku do soboty 10.00 – 22.00 (o 21.00 ostatni wjazd) w niedzielę.

Miejsce obowiązkowe dla wszystkich miłośników fantastycznych widoków Wrocławia i okolic. Dojście do wind wywożących na punkt widokowy znajduje się od strony ul. Gwiaździstej. 

Bilety do nabycia w Punkcie Sprzedaży Biletów na poziomie +1 na terenie Galerii Handlowej.

Pod numerem telefonu: 71 738 31 00 lub e-mail można dokonać rezerwacji grupowych (grupa min. 20 osób, nie ma możliwości rezerwacji biletów indywidualnych).

Galeria

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc