Roboklocki

Misja naszej firmy to: niech zabawa będzie inspiracją do nauki lub jak kto woli LET THE FUN BE INSPIRATION FOR SCIENCE.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Program LEGO® Education zakłada, że dzieci uczą się najlepiej, gdy aktywnie angażują się w konstruowanie czegoś, co ma dla nich osobiste znaczenie, np. tworzenie historii, konstruowanie robotów, czy pisanie programu komputerowego.

Pracując w oparciu o program oraz wyselekcjonowane i rekomendowane produkty LEGO® Education - Roboklocki® to nauka poprzez zabawę.

Zajęcia odbywają się  z wykorzystaniem elementów języka angielskiego, stąd jego obecność w naszych materiałach.

Swoją ofertę kierujemy do rodziców / opiekunów / placówek dzieci w wieku od lat 3 do 13 i dla każdego przedziału wiekowego mamy opracowany program od czeladnika, przez majsterkowicza, inżyniera, a na magistrze kończąc.

Na zajęciach korzystamy ze sprzętu z zakresu np. Lego® AnimalBingo, StoryStarter, WeDo, WeDo 2.0, Mindstorms oraz robota Dash i Dot, którego właścicielem jest firmy współpracująca swoimi komponentami z programem LEGO® Education.

Roboklocki® wprowadzają dzieci w świat przedmiotów ścisłych poprzez zabawę, wykorzystując elementy matematyki, fizyki oraz logiki.

Zapraszamy do zajęć, aby móc doświadczyć jak zabawa staje się inspiracją do nauki.

Galeria

Więcej miejsc