Royal Hostel

Data utworzenia: 2022-07-12

We wszystkich pokojach hostel posiada w pełni wyposażone łazienki i TV. Obiekt mieści się w samym centrum, przy głównych węzłach komunikacji.

We wszystkich pokojach hostel posiada w pełni wyposażone łazienki i TV. Obiekt mieści się w samym centrum, przy głównych węzłach komunikacji.  Umożliwia to  szybki i swobodny dostęp do wszystkich części Wrocławia. Dysponuje miejscami noclegowymi w 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-osobowych pokojach z łazienkami i TV. Oferta jest połączeniem wysokiego standardu z cenami hostelowymi, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić oczekiwania każdego klienta.

Lokalizacja hostelu przy głównych węzłach komunikacji umożliwia szybki i swobodny dostęp do ośrodków kultury – teatrów, muzeów, galerii, filharmonii, opery. W sąsiedztwie hostelu znajdują się: Kino Nowe Horyzonty, Narodowe Forum Muzyki oraz liczne restauracje, puby, kluby nocne, w których można smacznie zjeść oraz w pełni oddać się rozrywce.

Royal Hostel dysponuje 70 miejscami noclegowymi.

Dla gości przygotowano pokój dzienny z TV, stanowiskiem komputerowym oraz kącikiem zabaw dla najmłodszych. Obiekt posiada dwa aneksy kuchenne w których można przygotować sobie śniadanie lub można je zamówić. Dodatkowo oferuje dostęp do suszarki, żelazka, parasoli czy wiatraków w upalne dni.

W całym lokalu można korzystać z darmowego bezprzewodowego Internetu.

Galeria

Royal Hostel w social mediach

Więcej miejsc