Salon „BlackBeard” – usługi fryzjerskie i barberskie

Data utworzenia: 2019-07-19

Salon „BlackBeard” – usługi fryzjerskie i barberskie. Barber i fryzjer męski – oryginalne wnętrze z klimatem.

BlackBeard to nietuzinkowe miejsce na mapie Wrocławia. Powstały w 2017 roku koncept połączenia salonu barberskiego ze sklepem alkoholowym, ma coraz więcej do zaoferowania.

W owianym historią budynku przy ulicy Tęczowej 57, wrocławianie mogą eksplorować nowe smaki alkoholi oraz zadbać o swój zarost i włosy.Budynek przy ulicy Tęczowej to nowoczesne, loftowe wnętrza z murami, które pamiętają historię, pot i łzy pracowników fabryki, która istniała tam przed wojną. Zabytkowy charakter miejsca pasuje idealnie do tak starego zawodu jakim jest barber.

BlackBeard to:

Barber

Klasyczny, ponadczasowy i elegancki fryzjer męski i barber shop w jednym we Wrocławiu. Znajdziesz u nas kosmetyki sprawdzone przez naszych barberów, które nie tylko zadbają o Twój zarost ale również włosy.

Kawiarnia

Nasz lokal jest dostosowany do tego, aby podczas porannego rytuału kawowego, zaplanować dzień, przeczytać gazetę czy po prostu zaznać chwili relaksu.

Cocktailbar

Jeśli szukasz spokojnego miejsca na drinka biznesowego, nie tylko wieczorem ale i w ciągu dnia – to BlackBeard będzie dla Ciebie takim miejscem.

Stacjonarny sklep z alkoholem

Najlepszej jakości alkohole z całego świata. Na zapełnionych butelkami półkach znajduje się ponad 800 starannie wyselekcjonowanych marek alkoholi wraz z edycjami limitowanymi.

Galeria

Salon „BlackBeard” – usługi fryzjerskie i barberskie w social mediach

Więcej miejsc