Teatr Pieśń Kozła

Data utworzenia: 2022-08-09

Teatr Pieśń Kozła to jeden z najbardziej nowatorskich zespołów, wykorzystujący w swej praktyce trening aktorski i poszukujący nowych rozwiązań artystycznych

Teatr Pieśń Kozła - godziny otwarcia 

poniedziałek - piątek 9:00 - 16:00

 

Teatr Pieśń Kozła, założony w 1996 roku we Wrocławiu przez Grzegorza Brala i Annę Zubrzycki, zdobył międzynarodowe uznanie jako jeden z najbardziej nowatorskich zespołów europejskich, wykorzystujący w swej praktyce trening aktorski i nieustannie poszukujący nowych rozwiązań artystycznych.

Zarówno trening fizyczny i wokalny, jak i próby oraz spektakle traktowane są jako część procesu i rodzaj pracy „laboratoryjnej”, pozwalającej aktorom i reżyserowi poszukiwać coraz to nowszych technik i środków artystycznej ekspresji. Zaangażowanie w proces tworzenia trwałych związków między ludźmi jest punktem wyjścia do każdego nowego rodzaju treningu, który integruje ruch, głos, pieśń i tekst.

Spektakle są głęboko zakorzenione w muzyczności i przemawiają do widzów na bardzo sensualnym poziomie. Praca pedagogiczna stanowi integralną część misji i wizji zespołu.

Teatr Pieśń Kozła prowadzi również warsztaty dla aktorów i praktyków z całego świata w ramach letniego projektu Workshop Village.

Galeria

Teatr Pieśń Kozła w social mediach

Więcej miejsc