Take4Fun – wypożyczalnia deskorolek i hulajnóg elektrycznych

Take4Fun rozpoczęła działalność we wrześniu 2018 roku. Nie musieliśmy długo myśleć nad nazwą – idea naszej firmy to po prostu „Bierz i dobrze się baw!”.

 Na początku Take4Fun miała być tylko wypożyczalnią bardzo popularnego w ostatnim czasie elektrycznego sprzętu jeżdżącego: deskorolek elektrycznych, hulajnóg elektrycznych, deskorolek z nakładkami (tzw. opcja gokart).

Jednak ze względu na ogromne zainteresowanie sprzętem, zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę również o opcję zakupu sprzętu. Skąd pomysł na wypożyczalnię? Wielu osobom sprzęt się podoba, ale go nie kupują – bo nie mają pewności, czy się sprawdzi, czy za chwilę się nie znudzi. No i cena też sprawia, że potrzebna jest chwila do namysłu. A dzięki Take4Fun sprzęt można najpierw wypożyczyć, przetestować i zdecydować o tym, czy go kupić, czy ponownie wypożyczyć za jakiś czas.

Nie znamy drugiego takiego miejsca we Wrocławiu, gdzie można wypożyczyć tego rodzaju sprzęt i po prostu wziąć go ze sobą – do parku, nad Odrę, na wycieczkę z rodziną poza miasto czy nawet na dłuższe wakacje. Nasza oferta cenowa sprawia, że nawet na 1- lub 2-tygodniowy wyjazd wypożyczenie sprzętu jest opłacalne.

Naszą ofertę kierujemy także do firm – to ciekawa opcja zarówno na wyjazdy integracyjne dla pracowników, jak i na urozmaicenie kampanii marketingowych.

Chcesz wypożyczyć nasz sprzęt lub zasięgnąć więcej informacji:

Zadzwoń: +48 698 008 430 lub napisz:

Galeria

Więcej miejsc