Viadrina Tours

Viadrina Tours jest licencjonowanym organizatorem turystyki działającym od wielu lat na wrocławskim rynku turystycznym.

Viadrina Tours jest licencjonowanym organizatorem turystyki działającym od wielu lat na wrocławskim rynku turystycznym. Jesteśmy zespołem prawdziwych entuzjastów miasta Wrocławia i Dolnego Śląska, których misją jest podzielić się pięknem tego unikatowego regionu, jego bogatą kulturą i historią oraz oryginalną tradycją z turystami z kraju i za granicy. Oferujemy bogatą gamę wycieczek z licencjonowanymi przewodnikami po Wrocławiu i Dolnym Śląsku w języku polskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim.

Trasa klasycznego spaceru z przewodnikiem po Wrocławiu uwzględnia najważniejsze i najpiękniejsze zabytki miasta: Rynek z późnogotyckim Ratuszem, Plac Solny, kamieniczki Jaś i Małgosia, majestatyczna Bazylika św. Elżbiety, ulica Stare Jatki z pomnikiem Zwierząt Rzeźnych, stare więzienie miejskie, gmach Uniwersytetu Wrocławskiego, ogrody Ossolineum, Hala Targowa, malownicze nadodrzańskie wyspy oraz Ostrów Tumski z Archikatedrą św. Jan Chrzciciela.

Oferujemy również jednodniowe wycieczki do najciekawszych miejscowości regionu: Kościół Pokoju w Świdnicy – obiekt UNESCO, Zamek Książ, Projekt „Riese” Sztolnie Walimskie, były niemiecki obóz koncentracyjny Gross Rosen, Krzyżowa – miejsce pojednania polsko-niemieckiego, Dolina Pałaców i Ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej, Góry Stołowe i Kotlina Kłodzka, dolnośląskie kurorty – Polanica Zdrój, oryginalny XVII wieczny Młyn Papierniczy w Dusznikach Zdroju, Twierdza Kłodzka, Skarb Średzki, Dawne opactwo cysterskie w Lubiążu, Bazylika św. Jadwigi w Trzebnicy , Fabryka Ceramiki w Bolesławcu, Kościół pokoju w Jaworze

 

Galeria

Więcej miejsc