Wrocławski Klub Anima

Data utworzenia: 2015-03-31

Instytucja kulturalna z wieloletnią tradycją. Integruje wokół działań artystycznych ludzi w różnym wieku. Zajęcia tam prowadzone pozwalają rozwijać pasje.

Klub Anima - godziny otwarcia

poniedziałek 8:00 - 20:00
wtorek 8:00 - 21:00
środa 8:00 - 20:00
czwartek 8:00 - 21:00
piątek 8:00 - 19:00

 

Klub Anima proponuje takie imprezy i zajęcia, by uczestnik w każdym wieku znalazł dla siebie odpowiednią ofertę. Szczególną troską jest tam otaczana grupa najmłodszych, której starają się zapewnić w Animie wszechstronną edukację kulturalną.

Coś odpowiedniego dla siebie znajdzie w placówce ucząca się młodzież, a także dorośli, chcący spędzać wolny czas na spotkaniach i w sekcjach. Do wyboru mają m.in. zajęcia taneczne (hip-hop, break dance), sekcję plastyczną, aerobik, zumbę. Dużym zainteresowaniem cieszą się też kursy tańca towarzyskiego i nauki gry na instrumentach muzycznych czy też warsztaty ceramiczne.

Propozycje na co dzień i na wakacje

Klub stara się organizować jak najwięcej wydarzeń, w których mogą brać udział zarówno klubowicze, jak i wszyscy wrocławianie, np. w ramach zapraszanych do ośrodka spektakli, festiwali czy koncertów. W Animie odbywają się również konkursy – literackie, recytatorskie, poetyckie i plastyczne. 

Codzienna działalność nie kończy się wraz z nadejściem ferii czy wakacji. W te wolne dni bowiem klub organizuje np. liczne warsztaty artystyczne. Pracujący w Animie, instruktorzy nie szczędzą sił ani czasu, żeby oferta placówki była atrakcyjna.

Artystycznie ponadlokalnie

Wrocławski Klub Anima jest również organizatorem imprez ponadlokalnych. Dzieci i młodzież z całego województwa są zapraszane na imprezy cykliczne, m.in. Konkurs Piosenki Filmowej i Musicalowej, konkursy recytatorskie, literackiej, plenery malarskie, a także przegląd zespołów muzycznych.

Wrocławski Klub Anima jest miejscem, w którym ogniskują się pomysły, dążenia, pasje i działania ludzi, którym choć trochę zależy na oderwaniu się od skomercjalizowanego, skomputeryzowanego świata. To właśnie tutaj można spotkać najróżniejsze indywidualności, ścierające się dążenia, eksplodujące całkiem nowe pomysły. 

Galeria

Wrocławski Klub Anima w social mediach

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc