Anja Sei – koncert promujący debiutancką Ep-kę Ocean

Koncert Anji Sei pop/soul z użyciem instrumentów etnicznych takich jak sitar i hangpan. SUPPORT: Jędrzej Skiba, Matylda Makowska.

Koncert będzie podróżą do głębin naszego wewnętrznego oceanu. Piosenki poruszą tematy bliskie każdemu, a scenografia przeniesie nas do miejsca, gdzie czas się nie liczy.

Anja Sei – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów związana z wrocławską sceną muzyczną. Występowała z zespołem Pajujo i grała supporty m.in. przed Dodą, Virgin, Kasią Kowalską, Kamilem Bednarkiem, Krzysztofem Zalewskim i Joss Stone. Półfinalistka 37. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej i finalistka Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Wokalistkę charakteryzuje doskonały kontakt z publicznością, który jak sama podkreśla, jest najważniejszy.

Anja Sei  o swojej twórczości:

„Śpiewam soul. Mówię tak dlatego, że to co piszę i komponuję płynie prosto z duszy. Piosenki tworzę tylko jak mam natchnienie i zwykle trwa to kilkanaście minut. Wierzę, że jeśli przesiąkniesz jakąś muzyką, to w końcu wyplujesz ją z powrotem. A w tworzeniu muzyki najważniejsi są dla mnie ludzie, ich reakcje.

Myślę o sobie jako glamour hippisce. Wolność to nie jest wyzbywanie się wszystkich dóbr materialnych i życie w lesie, w namiocie. Ona zaczyna się i kończy w głowie. Jeśli pozwolisz sobie krytycznie spojrzeć na swoje poglądy, zmienić zdanie, wybaczyć komuś, kto Cię skrzywdził, wtedy jesteś naprawdę wolny. Długo zwlekałam z decyzją, żeby rzucić biurową stabilną pracę i zająć się tylko muzyką.

Wszystko jednak ułożyło się tak, że chcę się zajmować tylko tym. Te kilkadziesiąt minut na scenie daje mi poczucie, że żyję. Reakcje ludzi potwierdzają, że jest w tym jakaś autentyczność”.

Galeria

Powiązane wydarzenia